Hakkımızda


Yokyoksatar.com internet üzerinden satış yapmak için kurulmuş, faaliyet süresi içerisinde Türkiye'nin önde gelen sanal mağazalarından biri olmayı başarmıştır. Dinamik bir yapıya sahip olan Yokyoksatar.com, sanal ortamda 1 yıldır sizlere en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak kendini yenilemektedir.
 
Yokyoksatar.com ’un temel prensibi, müşteri memnuniyeti ve tüketici haklarına saygıdır.Yokyoksatar, geliştirdiği sistemlerde en iyi hizmetleri kendisine referans alır. Yokyoksatar.com bugüne kadar on binlerce müşterisinin siparişini sorunsuz yerine getirmiştir. İnternet satış sektörü içersinde edindiğimiz tecrübeyi sizlerin istekleri doğrultusunda İnternet’te Müşteri Memnuniyeti sloganıyla ihtiyacınız olan tüm hizmetleri, bütünleşik ve tek noktadan vermeyi hedeflemektedir.
 
Yokyoksatar.com sitesi genel bir ilan ve ürün satış sitesidir.Bu özelliği ile bir çok faaliyete hizmet etmektedir.Ürün satmak, ilan vermek ve üye olmak ücretsizdir.Fakat bu ilanları ön plana çıkarmak için çeşitli hızlı sat dopingleri ücretlidir. Sitemizden mağaza açabilir ve birçok avantajdan hemen faydalamaya başlayabilirsiniz.Kendi mağazanızı özelleştirebilir, logonuzu ekleyebilir, tanıtım yazılarınızı yazabilirsiniz.
 
Müşteri hizmetlerimiz ile her zaman iletişim halinde olabilir veya sistemimizden üye olarak ya da olmadan hemen al seçeneği ile  istediğiniz ürünü bir çok ödeme seçenekleri ile satın alabilirsiniz. İsterseniz posta çeki, banka hesap numaralarımıza ürün bedelini yatırabilir veya kredi kartınızla SSL sertifakalı güvenli sistemimizden alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. 
 
Yokyoksatar.com bir çok ürünün aynı zamanda ithalatçısıdır.Bu sebeple birçok ürünü çok uygun fiyatlara sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz.Sitemizde yer alan kendi mağazamız ürünlerini %99,9 oranla aynı gün kargoya teslim anlayışına bağlı kalarak çalışırız. Balçova ve Narlıdere semtlerinde bulunan 2 büyük depomuzdan kargo bölümüne sevk edilen ürünler sizler için kargolama deposuna alınmadan ve paketlenmeden önce olmak üzere 2 kere özenle kontrol edilir. Bu sayede güvenle ürününüzü teslim alabilirsiniz.

Yokyoksatar.com hızlı ve güvenli alışveriş yapabilmeniz için gerekli tüm teknolojik donanıma sahiptir.Yokyoksatar.com hedefi istediğiniz ürünleri sorunsuz, güvenli, ekonomik ve en hızlı şekilde sizlere ulaştırmaktır.
 
Yokyoksatar.com’a duyduğunuz güven için teşekkür ederiz.
 
Yokyoksatar.com müşteri memnuniyeti konusundaki hassasiyetini arttırarak sürdürecektir.Yokyoksatar.com bir ALTUNAL SAN. LTD. ŞTİ. kuruluşudur.

Saygılarımızla


Logomuz :