Ödeme Seçenekleri

Yokyoksatar'da ödemelerinizi; kredi kartı, banka (ATM) kartı, sanal kart, BKM Express ve PayPal ile yapabilirsiniz. Ayrıca ilan özelliklerinde satıcı Havale/EFT ve Kapıda Ödeme seçenekleri sunmuş ise alışverişinizi bu yöntemler ilede yapabilirsiniz.  Kredi Kartıyla nasıl ödeme yapılır?
Hemen AL! seçeneği tüm ürünlere kredi kartınızla en güvenli ödeme seçeneği olan 3d Secure ile ödeme yapabilirsiniz.
 

  Banka (ATM) Kartıyla nasıl ödeme yapılır?
Banka (ATM)  kartınızla en güvenli ödeme seçeneği olan 3D Secure ile ödeme yapabilirsiniz.
3D Secure güvenlik sistemini kullanabilmeniz için kartınız 3D secure sistemine kayıtlı olmalı ve online alışverişe açık olmalıdır. Banka kartınızını online alışverişe açtırmak ve 3D Secure güvenlik sistemine kaydettirmek için lütfen bankanızla iletişime geçiniz.

  Sanal kartla nasıl ödeme yapılır?
Sanal Kredi Kartı; vadesiz hesabınıza ya da kredi kartınıza bağlı tanımlanan, limitini sizin belirlediğiniz, internette alışveriş yaparken kullanabileceğiniz bir kredi kartıdır. Sanal kredi kartı başvurusu yapmak ve detaylı bilgi almak için lütfen bankanızla irtibata geçiniz.

  BKM Express ile nasıl ödeme yapılır?
Yokyoksatar'da ürün satın alırken ödemenizi BKM Express ile yapabilirsiniz. Ödeme sayfasında "BKM Express ile ödeme" sekmesine tıklayarak Bkm Express ödeme ekranına ulaşabilirsiniz.
 
  PayPal ile nasıl ödeme yapılır?
Yokyoksatar'da ürün satın alırken ödemenizi PayPal ile yapabilirsiniz. Ödeme sayfasında "PayPal ile ödeme" sekmesine tıklayarak PayPal ödeme ekranına ulaşabilirsiniz.

  Birden fazla ürünün ödemesini tek seferde yapabilir miyim?
Eğer bir adetten daha fazla ürün satın almak istiyorsanız, "Alışveriş Sepetini" kullanarak, tüm ürünlerin ödemesini tek seferde yapabilirsiniz. Alışveriş Sepetinde farklı ürünler, farklı satıcılrın ürünleri bulunabilir.Yanlız bu şekile yapılan alışverişlerde ortak bulunan en ufak taksit seçeneğini kullanabilirsiniz.

  YYS Bonus Kredisi ile neler yapabilirim?
Yokyoksatar'da kazandığınız veya hediye olarak aldığınız yys kredilerini ürün hızlı sat dopinglerinde ve mağaza açılışlarında kullanabilirsiniz.Onun dışında ürün satın alma gibi parasal işlemlerde kullanamazsınız.İndirim kuponu ve hediye çeki GittiGidiyor'un alışverişlerinde faydalanmaları için kullanıcılarına sunduğu indirim avantajıdır.