Risk Yok Sistemi


Ürün satın aldınız veya sattınız ! Peki, şimdi alıcı ve satıcı arasındaki ürün ve para transferi nasıl gerçekleşecek? 

Türkiye'de yeni ve farklı olan güvenli Risk Yok Sistemi sayesinde! 

Yokyoksatar' ın geliştirdiği Risk Yok Sistemi, internetten alışverişi daha keyifli ve güvenli kılan bir ödeme-onay sistemidir. Risk Yok Sistemi sayesinde internetten dokunarak alışveriş yapar; ister yeni, ister ikinci el ürünü, ürünün kargolanmasını takip eden 3 gün boyunca deneyip onayladıktan sonra satın alırsınız. Böylece risk almadan alışveriş yaparsınız. 

Bu sistem sayesinde, yaptığınız ödemeler önce Yokyoksatar havuz hesabında toplanır; ürünü teslim alıp onay verdiğinizde paranız satıcıya aktarılır. 

Risk Yok Sistemi ile artık hem satıcılar hem alıcılar güvendedirler.

Risk Yok Sistemi örneği :


  • 1Alıcı ödeme yapar
Alıcı, ürün bedelini kredi kartı, banka kartı veya PayPal ile öder. Para, Yokyoksatar havuz hesabında ürün numarası ile bloke edilir.
  • 2Satıcı ürünü kargolar
 
 
Ödemeyi takip eden 3 iş günü içerisinde, satıcı ürünü alıcıya gönderir. Satıcı, ürünü gönderdikten sonra, kargo fiş numarasını ve paranın aktarılmasını istediği banka hesap numarasını Bana Özel/Durum sayfasından sisteme girer.
 
  • 3Alıcı ürünü onaylar
 
 
Alıcı ürünü teslim aldığında, Bana Özel/Durum sayfasından onay verir.
 
  • 4Para satıcıya aktarılır
Ürün bedeli, alıcının onayıyla Yokyoksatar tarafından satıcının banka hesabına aktarılır.

Risk Yok Sistemi sayesinde satıcı, ürünü kargolamadan önce tahsilatını garanti altına almış olur. Alıcı ise, parayı ödemeden önce ürünü inceleme fırsatı bulmuş olur.